Asset 3

The Elder Scrolls V: Skyrim nie doczeka się już kolejnych dodatków

Andrzej Kała / 15.04.2013
komentarze: 0

Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard

Dziś Bethesda oficjalnie potwierdziła, że wszelkie prace nad Elder Scrolls V: Skyrim zostały zakończone. Opublikowano specjalnie wypis na ten temat na oficjalnym blogu studia.

Skyrim jest owocem naszej pasji od samego początku, gdy zaczęliśmy ten tytuł projektować jeszcze w 2006 roku. Nie spodziewaliśmy się, że gra stanie się takim fenomenem. To wszystko zawdzięczamy właśnie Wam – fanom. Dziękujemy Wam bardzo za to, że doceniliście ten tytuł i sprawiliście, że tak naprawdę jest to Wasza gra.

(…)

Przez ostatnie półtora roku ciężko pracowaliśmy nad nową zawartością do Skyrim – od aktualizacji, przez Steam Workshop, wsparcie dla Kinecta po nowe przygody w postaci dlc. W tym samym czasie część zespołu pracowała przy nowym projekcie, który obecnie jest na takim etapie, że wymaga uwagi całego studia.

Jeśli jednak okaże się, że Elder Scrolls V: Skyrim wymaga uwagi lub ktoś znajdzie jakiś krytyczny błąd nie musicie się obawiać – studio nie zamierza całkowicie zapomnieć o tym projekcie. Jeśli tylko pojawi się taka konieczność, zespół wypuści potrzebną aktualizację.

Dziękujemy Wam za wsparcie. Mamy nadzieję, że nadal będziecie aktywnie się udzielać w społeczności. (…) Gry są najlepszą formą rozrywki na świecie, ponieważ są w stanie zaoferować coś, czego nie potrafi zaoferować żadna inna forma rozrywki – przepełnić Was cudem poznawania nowych miejsc i dumą towarzyszącą osiągnięciu celów.

Nie możemy się już doczekać kiedy będziemy mogli się z Wami podzielić naszą nową przygodą.

Zatem kolejnych dodatków do Elder Scrolls V: Skyrim już się nie doczekamy, chyba że znajdzie się grupa zapalonych fanów, któryz będą chcieli tworzyć własne przygody.