Asset 3

Monaco już dostępne na Xbox Live Arcade, a my mamy dla Was jeden egzemplarz

Andrzej Kała / 10.05.2013
komentarze: 0

Monaco

Już od dziś tak jak wcześniej zapowiedział Andy Schatz, możecie zgarnąć Monaco z Xbox Live Arcade. To jednak nie jest jedyna dobra wiadomość. Drugą z nich jest rewelacyjna sprzedaż Monaco na platformie Steam! Otóż według oficjalnych informacji gra wskoczyła na pierwsze miejsce sprzedaży, ale co więcej – zarobiła już ponad milion dolarów!

Oczywiście nie zamierzam udawać, że jestem zaskoczony bo to naprawdę świetna gra niezależna. Osoby zainteresowane mogą już teraz zakupić Monaco na Xbox Live Arcade w cenie 1200MSPoints bądź w cenie €10,99 na platformie Steam.

Naprawdę zachęcam do zakupienia tego tytułu, bo warto!

Konkurs

Monaco

Jeśli jednak chwilowo cierpicie na deficyt MSPoints, nie ma obaw – mamy dla Was do rozdania jeden egzemplarz Monaco na Xbox360! Dokładnie tak, Andy Schatz to równy gość i lubi czytelników Playing Daily, a co za tym idzie – postanowił sprawić Wam odrobinę przyjemności.

Czas zatem ogłosić zadanie konkursowe.

Aby zgarnąć Monaco na Xbox Live Arcade musicie wykazać się wyobraźnią i napisać nam z czym kojarzy Wam się „Monaco”.

Nie chodzi nam o to czym jest Monaco, a z czym Wam się to słowo kojarzy. Zwycięzcą zostanie osoba, która prześle nam najciekawszą odpowiedź.

Odpowiedzi standardowo – przesyłacie na adres andrzej@playingdaily.pl, a termin nadsyłania odpowiedzi upływa 17.05.2013 o 23:59. Zwycięzcę ogłosimy dzień później z samego rana.

Dajemy nieco więcej czasu, bo teraz matury i świętowanie więc wiadomo…