Asset 3

Fantasia: Music Evolved to nowy projekt studia Harmonix i nowy exclusive na platformy Microsoftu

Andrzej Kała / 4.06.2013
komentarze: 0

Fantasia

Wczoraj studio Harmonix obiecało nam prezentacje swojego nowego projektu, który nie będzie kolejną odsłoną serii Rock Band. Dziś przekonaliśmy się, że studio nawiązało współpracę z Disneyem, a projekt o którym mowa to Fantasia: Music Evolved. Oprócz kilku screenów i informacji, zaprezentowano również pierwszy zwiastun.

W grze tej przeniesiemy się do magicznego światów Fantasii, wybranych przez legendarnego czarodzieja Yen Sida, aby w charakterze jego nowego ucznia posiąść muzyczną i magiczną zręczność. Fantasia: Music Evolved zabiera graczy w interaktywną podróż przez krainy muzyki i magii, pozwalając dać upust ich kreatywności.

Przy pomocy Kinecta i naturalnej rozgrywki bez użycia kontrolera, gracze będą kierować muzyką tworzoną przez największe gwiazdy branży jak Bruno Mars czy legenda rocka, zespół Queen. Otrzymamy moc wprowadzania zmian do muzyki i miksowania utworów w czasie rzeczywistym, wybierając spośród oryginalnej ścieżki i nowych, remixowanych wersji lub dodając nowe warstwy dźwięków poprzez magiczne manipulatory.
Fantasia

W grze znajdze się docelowo muzyka od ponad 25 artystów, a każdy utwór będzie zawierał dodatkowo dwa remixy przygotowane specjalnie na potrzeby tej produkcji. Obecnie potwierdzono następujące utwory:

  • AVICII – “Levels”
  • Bruno Mars – “Locked Out Of Heaven”
  • Fun. – “Some Nights”
  • Kimbra – “Settle Down”
  • Queen – “Bohemian Rhapsody”

Fantasia: Music Evolved ukaże się w 2014r. zarówno na Xbox One jak i na Xbox360, a do rozgrywki będzie wymagany sensor Kinect.