Asset 3

Company of Heroes 2 – ruszyła otwarta beta!

Jakub Sadowski / 5.06.2013
komentarze: 0

Company of Heroes 2

Fani klimatów II Wojny Światowej, a szczególnie tego słynącego z niezwykle ostrych zim – dobra nowina! Już dzisiaj Company of Heroes 2 wchodzi w fazę otwartej bety, która potrwa dwa tygodnie.

W jej ramach otrzymamy dostęp do trybu sieciowego, rozgrywanego na sześciu mapach. W trakcie bojów z żywymi graczami skorzystamy z systemu biuletynów oraz będziemy mogli zdobyć maksymalnie 45 poziomów doświadczenia. Możecie zbierać kolejne osiągnięcia bez obawy, że je utracicie wraz z premierą gry (25 czerwca), gdyż wszystko co sobie wypracujecie w ramach testów przejdzie już do końcowej wersji Company of Heroes 2.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w testach, to formularz rejestracyjny znajdziecie pod tym adresem.