Asset 3

The Crew – nowe wyścigi od Ubisoftu

Andrzej Kała / 11.06.2013
komentarze: 0

The Crew to zupełnie nowa marka zaprezentowana przez Ubisoft na konferencji. Nastały ciężkie czasy dla serii Need for Speed. W swojej nowej grze Ubisoft kładzie bardzo duży nacisk na rozgrywkę wieloosobową i aspekt społecznościowy. Gracze będą mogli organizować się w tytułowe ekipy, a następnie wykonywać różne zadania.

Prezentacja gry rozpoczęła się krótkim zwiastunem.

W grze znajdą dla siebie misje zarówno osoby preferujące kooperacje jak i Ci, którzy uwielbiają rywalizować z innymi graczami. Również ekipy mają mieć możliwość rywalizacji między sobą.

Tym, co wyróżniać ma The Crew jest zatarcie granicy między grą w pojedynkę a trybem multiplayer. Przykładowo w połowie pościgu może się okazać, że za kółkiem radiowozu nie siedzi już sztuczna intelgiencja tylko inny gracz, który co prawda rozgrywał podobnie jak my grę w kampanii, ale teraz praktycznie w niezauważalny sposób podłączył się do naszej gry.

Podobnie wygląda sprawa w przypadku wszystkich aut jakie spotykamy w ruchu miejskim. Mogą to być zwykłe samochody, którymi kieruje sztuczna inteligencja, ale równie dobrze mogą to być zarówno członkowie naszej ekipy jak i rywale.

Całą koncepcję rozgrywki świetnie ukazuje poniższy materiał wideo, nagrany podczas prezentacji gry.

Premiera zapowiedziana jest na PC, PS4 i Xbox One na początek przyszłego roku.