Asset 3

Playing Daily na konwencie + konkurs dla fanów LoLa

Piotr Szychowski / 13.06.2013
komentarze: 0

Lubimy nietypowe i mniej znane akcje, które nie płyną głównym nurtem growych mediów, bądź są z grami powiązane tylko połowicznie. Niewątpliwie jednym z takich wydarzeń będzie lipcowy konwent fanów fantastyki i anime w Skierniewicach (między Łodzią i Warszawą) – SkierCon 2013.

Pierwsza edycja tego zlotu z pewnością nie przyćmi największych rangą i stażem konwentowych graczy jak Polcon, czy Pyrkon, ale i tak zapowiada się całkiem nieźle. Co więcej, planujemy zaznaczyć na SkierConie swoją obecność. Jeśli więc jesteście z okolic centralnej Polski, albo po prostu nie wiecie co robić 20 i 21 lipca, zapraszamy do Skierniewic.

Co dla graczy?

Chociaż konwent skierowany jest przede wszystkim do fanów szeroko rozumianej fantastyki, wielu graczy aktywnie funkcjonuje w tym środowisku. Dla takich osób Playing Daily przygotowało dwie prelekcje tematyczne. Pierwsza będzie dotyczyć historii gier wideo spod znaku Star Wars, druga została poświęcona easter eggom w grach.

Poza tym, otrzymaliśmy informacje o stacjonarnym turnieju League of Legends mającym odbywać się w trakcie trwania konwentu. Dla wszystkich fanów LoLa, organizatorzy przygotowali też prosty konkurs, w którym można łatwo zgarnąć Riot Points (grową walutę). Więcej informacji odnośnie imprezy możecie znaleźć na facebook’owym fanpejdżu oraz na oficjalnej stronie SkierCon 2013.

Na deser łapcie filmik promujący to wydarzenie: