Asset 3

Playing Daily oficjalnym partnerem serwisu Wspieram.to!

Andrzej Kała / 23.07.2013
komentarze: 0

Wspieram.to

Niezmiernie miło jest mi poinformować, że Playing Daily zostało oficjalnym partnerem serwisu Wspieram.to! Dzięki nawiązaniu tej współpracy możecie mieć pewność, że nie ominie Was żaden projekt związany z grami, który pojawi się w tym serwisie i będzie potrzebował wsparcia społeczności graczy.

Czym jest Wspieram.to?

W dużym skrócie Wspieram.to, jest polskim odpowiednikiem serwisu Kickstarter, a jego zadaniem jest umożliwienie niezależnym twórcom sfinansowania dzieła ich marzeń właśnie poprzez croudfunding czyli „grupową zrzutkę”. W ten oto sposób zamiast szukać jednego czy dwóch sponsorów, którzy musieliby wyłożyć spore sumy, twórcy mogą ze swoim pomysłem dotrzeć do setek tysięcy np. graczy.

Dzięki temu wystarczy, że każdy z zainteresowanych wyłoży zaledwie parę groszy, a i tak wystarczy to do zebrania kwoty niezbędnej do realizacji projektu.

Wspierajmy polskie gry niezależne!

The Mims Beginning

W serwisie Wspieram.to znajdziemy projekty z rozmaitych kategorii. Z naszego punktu widzenia jednak najważniejsza jest kategoria gry, w której obecnie znajduje się jeden projekt – The Mims: Beginning. Na bieżąco jednak śledzimy tę kategorię i jak tylko będą pojawiały się nowe projekty możecie być pewni, że informacje o nich znajdą się na Playing Daily.

Chcemy Was jednak gorąco zachęcić do wspierania polskich gier niezależnych, w tym wspomnianego The Mims: Beginning!