Asset 3

The Mims: Beginning – prace idą pełną parą!

Andrzej Kała / 23.07.2013
komentarze: 0

The Mims Beginning

Kilka razy mieliśmy już okazję pisać o pewnym ciekawym projekcie, który powstaje wewnątrz studia Squatting Penguins. Cały czas twórcy także organizują zbiórkę funduszy poprzez serwis Wspieram.to i póki co udało im się zebrać już ponad połowę potrzebnych funduszy! Zobaczmy zatem jak postępują prace nad The Mims: Beginning.

Twórcy zamieścili na oficjalnej stronie projektu w serwisie Wspieram.to krótki komunikat, który nie pozostawia wątpliwości – prace idą pełną parą i w dobrym kierunku!

Wszystko idzie jak należy, implementujemy wszystkie dźwięki do gry , naprawiamy bugi , poprawiamy i ulepszamy interfejs do bardziej intuicyjnego, szlifujemy efekty , dodajemy nowe czary i możliwości. Staramy się gre zrobić jak najlepiej dlatego chcemy stworzyć dobry tutorial wpleciony w demo gry bez którego ani rusz, gdyż gra jest na tyle skomplikowana że bez porządnego wyjaśnienia „O co tu biega” ciężko odkryć wszystkie możliwości i zasady gry.

The Mims Beginning

Niestety jest też mniej radosna część tej informacji – na wersję demonstracyjną w tym miesiącu nie ma szans.

Z tego też względu niestety jeszcze w lipcu nie pojawi się demo dla wszystkich do zagrania. Jednak wspierajacy zostana powiadomieni w aktualizacji jak tylko takie demo będzie dostępne. Przygotujemy jednak filmik z gry z naszym opowiadaniem , o niej znajdzie sie w nim trochę nowych informacji i fajności 🙂

Pozostaje więc tylko uzbroić się w cierpliwość, bo patrząc na dotychczas prezentowane materiały z The Mims: Beginning mamy do czynienia z bardzo ambitnym projektem, który ma szansę dostarczyć mnóstwo frajdy pomimo skomplikowanej mechaniki.

Gorąco zachęcamy Was do wsparcia projektu The Mims: Beginning w serwisie Wspieram.to! Udostępniajcie tę informację znajomym, zachęcajcie ich do zainwestowania!

Każda złotówka się liczy, a już za 25zł możecie otrzymać nie tylko fajne gadżety ale także cyfrową wersję gry!