Asset 3

Gry od Deep Silver za półdarmo!

Piotr Szychowski / 31.07.2013
komentarze: 0

humble deep silver bundle

Jeszcze przez trzynaście dni, w ramach promocji Humble Bundle, za przysłowiowego dolara każdy gracz może odblokować na swoim koncie Steam niezłą paczkę gier. Nie zabrakło oczywiście bonusów dla nieco hojniejszych sponsorów.

W skład pakietu od Deep Silver weszły same świetne tytuły. Robiąc klasyczne pay what you want dostaniemy możliwość pobrania Saints Row 2, Saints Row: The Third, Sacred 2 Gold oraz Risen 2: Mroczne Wody. Oczywiście wpłata powyżej dolara pozwoli na uzyskanie także klucza Steam do powyższych produkcji.

Z kolei wyłożenie aktualnej średniej wszystkich dotychczasowych wpłat (na tą chwilę 4.89$) zwróci się nam w postaci pełnej wersji Dead Island GOTY oraz wszystkich DLC do wspomnianego Saints Row: The Third. Jest nieźle, ale Martwą Wyspę można aktualnie zgarnąć w podobnej cenie, z pewnym znanym pismem o grach.

Dalej organizatorzy akcji zachęcają do skorzystania z przeceny i zakupienia świeżego Dead Island: Riptide (nasza recenzja). To niestety droższa impreza (25$) i dla posiadaczy polskiego obywatelstwa raczej nieopłacalna. W każdym razie jest w co grać! W redakcji już pozaopatrywaliśmy się w swoje paczuszki.

Co myślicie o tego typu okazjach i wyprzedażach?