Asset 3

Guardians of Middle Earth – świetna produkcja z konsol zmierza na PC!

Andrzej Kała / 15.08.2013
komentarze: 0

Guardians of the Middle Earth

Studio Warner Bros. zapowiedziało przeniesienie Guardians of Middle Earth na PC! To nielada gratka dla fanów uniwersum Tolkiena, a jeśli przypadkiem również lubicie zagrywać się w gry z gatunku MOBA – tym bardziej powinniście mieć ten tytuł na uwadze.

Za przeniesienie gry na blaszaki odpowiedzialna jest ekipa Zombie Studios, a gra ukaże się już 29.08.2013r. m.in. na platformie Steam w cenie £14.99 (ok. 70zł).

W tej wersji gra zawiera tylko wybranych strażników którymi są: Gandalf, Galadriel, Thráin, Gollum, Hildifons i Legolas wraz z alternatywnymi skórkami, natomiast pozostali strażnicy będą dostępni w ramach dlc. Gra będzie zawierała także trzy tryby rozgrywki oraz sześć map wliczając w to The Shire, Goblin-town oraz Mirkwood.

Jeśli wolicie jednak mieć wszystko w jednym pakiecie możecie zakupić Guardians of Middle-Earth: Mithril Edition w cenie £60.99 – wtedy od razu otrzymacie wszystkich 36 strażników wraz z ich alternatywnymi skórkami.

Guardians of Middle Earth

W przypadku wyboru „tańszej” opcji będzie można zakupić strażników w zestawach zawierających po 5 strażników wraz z ich alternatywnymi skórkamikażdy z nich w cenie £11.99.

Składając zamówienie przedpremierowe na platformie Steam załapiecie się na 10% zniżki, a jeśli kupujecie zwykłą edycję dodatkowo w takim przypadku otrzymacie kompanię krasnoludów, w której znajdują się Ori, Nori, Glóin, Kili oraz Thorin Oakenshield wraz z ich alternatywnymi skórkami.