Asset 3

Rayman: Legends – pierwsze oceny i recenzje

Andrzej Kała / 27.08.2013
komentarze: 0

Rayman Legends

Premiera Rayman: Legends już za kilka dni, a tymczasem w sieci zaczynają powoli wypływać pierwsze recenzje i oceny, które nie pozostawiają wątpliwości – najnowsza odsłona serii to jedna z najlepszych platformówek jakie powstały. Średnia ocen nie spada poniżej solidnej ósemki, a nawet gra otarła się o kilka ocen prawie maksymalnych.

Eurogamer – 10/10

Gry platformowe są już od tak dawna na rynku, że łatwo jest założyć iż widzieliśmy już wszystko. Rayman Legends zaprzecza tej teorii w pięknym stylu prezentując niesamowity zmysł artystyczny projektanta gry, będąc jednocześnie jedną z najlepszych gier platformowych tego, a w zasadzie dowolnego roku. Od niesamowitej oprawy graficznej po staranny projekt, tytuł ten pokazuje raz jeszcze że w „hardkorowym graniu” chodzi o styl, spryt i stare, dobre wyzwanie – a nie o ilość pikseli jaką jesteśmy w stanie przenieść na ekran.

IGN – 9.5/10

Rayman Legends to zachwycająca platformówka, jednocześnie jedna z najlepszych w jakie miałem okazję zagrać. Dzięki pomysłowym projektom poziomów, które bawią się konwencjami, potrafi wyciągnąć zaskakująco wiele z czterech podstawowych ruchów. W połączeniu z lokalnym trybem kooperacji i ogromną ilością rzeczy do odblokowania – wliczając w to poziomy z Rayman: Origins, specjalne skórki dla bohaterów i mini-gry, tytuł ten nie pozwoli nam się nudzić. Poziom trudności jest świetnie wyważony, przez co możemy grać w ten tytuł zarówno z dziećmi jak i dorosłymi znajomymi i nadal świetnie się bawić.

Resztę ocen wraz z odnośnikami do recenzji znajdziecie poniżej, ale nie ma wątpliwości – dla fanów platformówek pozycja obowiązkowa, tym bardziej jeśli podobał Wam się Rayman: Origins.