Asset 3

GTA V – Rockstar opublikował informacje na temat hierarchii gangów

Andrzej Kała / 29.08.2013
komentarze: 0

GTA V - Grand Theft Auto

Dzięki usłudze Rockstar Games Social Club, studio wprowadzi do GTA V i GTA Online system hierarchii dla gangów, który został wprowadzony na prośbę społeczności skupionej wokół usługi Social Club. System ten jest już dostępny dla wszystkich przywódców gangów od tej chwili w serwisie Social Club. Zobaczmy jak ten system wygląda.

Za jego pomocą przywódcy gangu mogą nadawać specjalne rangi jego członkom, określając w ten sposób ich obowiązki i możliwości i jednocześnie zapewniając w ten sposób lojalność i wydajność swoich ludzi poprzez odpowiednie nagradzanie ich.

Przywódcy gangu mogą przypisać specjalne rangi do wszystkich członków gangu, którzy domyślnie stają sie mięśniakami. Co to za rangi?

  • Komisarz – najbardziej zaufani członkowie gangu – tzw. prawa ręka przywódcy, który cieszy się zaufaniem, a jego/jej zdanie jest brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. Komisarze mają możliwość administrowania i zarządzania wszystkimi aspektami gangu wliczając w to także awansowanie innych członków gangu oraz zapraszanie nowych.
  • Porucznik – członkowie gangu, posiadający specjalne przywileje pozwalające im na trzymanie rygoru w gangu i promowanie wyróżniających się członków niższych warstw – reprezentantów i mięśniaków, a także ich degradowanie.
  • Reprezentanci – grupa członków gangu, którzy pokazali i udowodnili swoje oddanie grupie m.in. poprzez noszenie z dumą emblematu gangu od pierwszego dnia, jak i poprzez świetne wyniki w rywalizacji z innymi gangami. Reprezentanci posiadają także podstawowe przywileje pozwalające im pomagać w procesie rekrutacji.
  • Mięśniaki – domyślna ranga członków gangu, ale często są to także członkowie dla których jest ona wystarczająca gdyż specjalizują się w sianiu spustoszenia na serwerach i nagłaśniania nazwy swojego gangu. Ci członkowie nie posiadają żadnych praw administracyjnych, ani często nawet ich nie chcą, jednakże są sercem Twojego gangu czyniąc go groźnym.

Oprócz ogólnego limitu członków gangu nie ma ograniczeń co do ilości członków gangu danego poziomu.

Nadal szacunek jest najważniejszy i podnoszenie rangi Gangu jest najważniejszym celem. Dzięki dobrej organizacji możliwe jest jednak jeszcze bardziej efektywne zarządzanie całą grupą i skuteczniejsza rywalizacja z innymi gangami.

Studio Rockstar podchodzi ostro do tematu gangów i zorganizowania rozgrywki online.

GTA V / Grand Theft Auto V