Asset 3

The Wolf Among Us – premierowy zwiastun pierwszego epizodu

Andrzej Kała / 10.10.2013
komentarze: 0

Studio Telltale Games zapowiedziałó premierę pierwszego epizodu The Wolf Among Us już na ten piątek – 11.10.2013r. Oczywiście w przypadku takiej okazji nie mogło zabraknąć również tradycyjnego premierowego zwiastuna, w którym nie brakuje świetnej amtosfery. Czyżby Telltale Games miało wyrwać nas z butów po raz kolejny?

Pierwszy odcinek zatytułowany jest „Faith” i pojawi się już w piątek na platformę Xbox360 oraz PC. W przypadku wersji na Xbox360 cena będzie ustalona na poziomie $4,99. Dodatkowo studio Telltale Games zamierza wypuścić Season Pass obejmujący wszystkie odcinki w promocyjnej ceni $14,99. Jeśli jednak chcielibyśmy zakupić każdy z odcinków osobno, konieczne będzie wyłożenie $4,99 za każdy odcinek.

W przypadku zakupu The Wolf Among Us na PC płacimy za tytuł jednorazowo, który działa na zasadzie Season Pass i oferuje nam 10% zniżki na grę.

Wersja na PS3 pojawi się nieco później – we wtorek 15.10.2013r. Również posiadacze konsoli Sony będą mogli zakupić Season Pass na warunkach identycznych jak w przypadku konsoli Xbox360.

http://www.youtube.com/watch?v=YZhyemTeZWk