Asset 3

W Need for Speed: Rivals będą czekały na nas dwie kampanie

Andrzej Kała / 10.10.2013
komentarze: 0

Na oficjalnej stronie EA, projektanci ze studia Ghost Games pracujący nad Need for Speed: Rivals wypowiedzieli się na temat tego jak będzie wyglądał postęp w rozgrywce. Okazuje się, że podobnie jak to miało miejsce w przypadku Need for Speed: Hot Pursuit, również i tym razem otrzymamy dwie oddzielne kampanie – jedną dla policjanta i jedną dla kierowcy lubiącego nielegalne wyścigi.

W obu przypadkach wyzwania, których wykonywanie jest niezbędne do popchnięcia akcji dalej, zostały podzielone na trzy grupy. Tylko od nas jednak zależy w jakiej kolejności zdecydujemy się je wykonać. Po zakończeniu kampanii będzie można także wrócić do wszystkich zadań i wykonać te, które zdecydowaliśmy się pominąć, bądź poprawić wyniki w ukończonych wcześniej wyścigach.

Zadania policjanta podzielone są na Patrole, Kontrole oraz Działania w ukryciu. W przypadku kierowcy są to wyścigi, pościgi oraz jazda na czas.

Akcja gry umiejscowiona jest na obszarze Redview County, który jest większy niż miasto w Need for Speed: Hot Pursuit, oferując ponad 160km dróg zaprojektowanych z myślą o wyścigach. Nie będziemy więc narzekać na brak urozmaicenia.

Dla przypomnienia mamy dla Was ostatni zwiastun tej produkcji poświęcony właśnie technologii w grze i monitorowaniu postępów gracza.

http://www.youtube.com/watch?v=dzunLbKD-Gs