Asset 3

Zapraszamy na Łódź Game Summit

Piotr Szychowski / 17.10.2013
komentarze: 0

Jeżeli siedzicie w coraz popularniejszym ostatnimi czasy „game devie”, albo dopiero wchodzicie w środowisko twórców gier wideo, poniższe słowa kierujemy właśnie do was. W przyszły piątek rusza bowiem impreza zatytułowana Łódź Game Summit i nie możecie jej przegapić.

Cały zjazd podzielono na kilka tematycznych, równie ciekawych bloków i tak będzie można między innymi wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez CD Projekt RED oraz TEYON. Poruszane tam kwestie będą miały związek przede wszystkim z procesem produkcyjnym najnowszych tytułów.

Nie zabraknie też paneli dyskusyjnych, które skupią się na najświeższych trendach w branży, czy omówieniu perspektyw projektowych i biznesowych w przypadku tworzenia własnych gier. Uzupełnieniem wiadomości będzie na pewno wykład poświęcony pobieraniu funduszy z Unii Europejskiej i pomocy dla firm reprezentujących gałąź przemysłu kreatywnego.

Dla najzdolniejszych przewidziano liczne konkursy, w tym graficzne, a także równie cenne nagrody. Wisienką na torcie ma być turniej, gdzie jeden szczęśliwiec stanie się posiadaczem nowoczesnego komputera od Alienware.

Jeżeli wydaje wam się, że Łódź Game Summit to impreza dla was, przybywajcie 25 października do łódzkiego Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego przy Alei Politechniki 4. Na pewno nie będzie to czas zmarnowany.