Heroes of the Storm – Blizzard zapowiedział nową grę z gatunku MOBA
Po sieci krążyły ploteczki, według których Blizzard miałby pracować nad grą z popularnego w ostatnim czasie gatunku MOBA. Konkurent dla DOTA 2 czy League of Legends miałby nosić tytuł Blizzard All-Stars, jednakże developerzy nigdy nie potwierdzili tych doniesień. W końcu jednak pojawił się pierwszy zwiastun i oficjalne potwierdzenie prac nad taką grą, choć pod nieco innym tytułem – Heroes of the Storm.
Za wykonanie tego zwiastuna odpowiedzialna jest ekipa Carbot Animations, która od dłuższego czasu serwuje nam zabawne animacje Starcrafts parodiujące Starcraft 2: Heart of the Swarm.
Więcej o Heroes of the Storm dowiemy się podczas imprezy Blizzcon 2013. Tymczasem, poniżej znajdziecie wspomniany zwiastun.