Asset 3

The Walking Dead – są pierwsze informacje o drugim sezonie i oficjalny zwiastun!

Andrzej Kała / 29.10.2013
komentarze: 0

Studio Telltale Games właśnie podzieliło się pierwszymi informacjami na temat drugiego sezonu The Walking Dead! Przy okazji pojawił się także pierwszy zwiastun, który niestety zbyt wiele nie pokazuje. Wiemy natomiast, że gra będzie kontynuowała wątek Clementine, która to tym razem będzie kierowaną przez nas postacią.

Niestety nadal nie poznaliśmy żadnych dodatkowych szczegółów, poza tym że przed będziemy musieli wyprowadzić w pole nie tylko zombie, ale często również żywych ludzi i znajdziemy się w sytuacjach, które wystawią na próbę nasze zasady moralne.

The Walking Dead - Season 2

Podobnie jak pierwszy sezon The Walking Dead i The Wolf Among Us, również drugi sezon zostanie podzielony na pięć sezonów, które będzie można również nabyć w ramach Season Passa, który ma nam zapewnić 10% zniżki.

Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest jeszcze na ten rok na PC/Mac, urządzenia z systemem iOS oraz konsole domowe i PS Vita. Pod postacią konsoli domowych kryją się zapewne Xbox360 i PS3, a w późniejszym czasie również Xbox One i PS4.

Ja już zacieram rączki, tym bardziej że niedawno wciągnąłem dodatek do pierwszego sezonu – 400 Days. Wyczekujecie? 🙂