Asset 3

Grim Legends – studio Artifex Mundi zapowiada nową grę

Andrzej Kała / 4.11.2013
komentarze: 0

Studio Artifex Mundi podzieliło się właśnie pierwszymi informacjami na temat swojej najnowszej przygodówki – Grim Legends. Oprócz krótkiego zarysu fabularnego możemy zobaczyć także kilka lokacji z gry. Premiera zaplanowana jest jednak dopiero na przyszły rok.

Zacznijmy może od najciekawszego elementu, czyli zarysu fabularnego Grim Legends. Cytując informację prasową:

Grim Legends przedstawia historię dwóch sióstr bliźniaczek, z których jedna – Lilly zostaje porwana przez gigantycznego niedźwiedzia – budzącego strach bohatera miejscowych opowieści.

Główna bohaterka nie tracąc czasu wyrusza na ratunek siostrze. Podążając tropem bestii wkracza w niezwykły świat legend i magii. Poszukiwania wiodą ją przez tajemniczy las pełen nienaturalnych roślin i baśniowych stworzeń, a także zapomniane przez ludzi świątynie czy labirynt, w którym jedna zła decyzja może kosztować życie.

Każdy kolejny ślad uprowadzonej będzie przybliżał ją do prawdy, której nie znała, prawdy o sobie, swojej siostrze i rodzinie. Zdarzenia, których będzie świadkiem uświadomią jej, że ponure legendy niekiedy stają się rzeczywistością…

Grim Legends

Grim Legends podobnie jak inne produkcje studia Artifex Mundi oczaruje nas niesamowitymi lokacjami, które nie tylko są czarujące ale i wyglądają po prostu obłędnie. Nie mogę przestać się zachwycać tymi rysunkami… poważnie.

Premiera gry zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2014r. ale jeśli zapiszecie się do Beta Programu studia będziecie mogli spróbować jak prezentuje się ten tytuł już teraz.