Asset 3

Warlords of Draenor – nowy dodatek do WoWa oficjalnie zapowiedziany

Piotr Szychowski / 9.11.2013
komentarze: 0

Podczas, gdy większość europejskich graczy śpi snem sprawiedliwego, za oceanem nie próżnują. Wczoraj wieczorem, na Blizzconie potwierdzono produkcję kolejnego rozszerzenia do World of Warcraft. Dodatek, który nosi dumną nazwę Warlords of Draenor, zabierze nas w fabularną podróż do przeszłości. I przyniesie szereg innych zmian.

Z najważniejszych modyfikacji wymienia się zwiększenie maksymalnego levelu bohatera do 100 (w tym znaczne przyśpieszenie awansu na poziom 90), mocno podrasowane modele postaci i dziesiątki nowych questów, przedmiotów, rajdów oraz instancji.

Do świeżynek z pewnością należy funkcja budowy i rozwijania własnego garnizonu, a przed najsilniejszymi graczami otwiera się nowy teren – tytułowy Draenor. To właśnie w nim „wymaksujemy” naszych herosów.

Jeśli zaś chodzi o historię, ekipa Blizzarda postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom młodszych fanów WoWa, którzy nie mieli okazji poznać fabuły starszych gier spod szyldu „Warcraft universe”. Motyw przewodni dodatku Warlords of Draenor to powrót sił z przeszłości na skutek załamania się czasoprzestrzeni.

Czy tak dobrze zapowiadające się rozszerzenie wystarczy, aby zatrzymać graczy, których ubywa z miesiąca na miesiąc? Czekamy na wasze opinie!