Asset 3

Ninja Cat and Zombie Dinosaurs – Power Pack trafił na Wspieram.to

Andrzej Kała / 13.11.2013
komentarze: 0

Koshmaar Games to jednoosobowa armia w postaci Huberta Rutkowskiego, starająca się zawojować rynek gier niezależnych. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić czym jest Ninja Cat and Zombie Dinosaurs, to tutaj sprawdzicie ten tytuł za darmo. Teraz Hubert wystartował z kampanią w serwisie Wspieram.to mającą na celu sfinansowanie dodatku do tej produkcji.

Ninja Cat and Zombie Dinosaurs to tytuł, w którym przy pomocy wpisywania kolejnych pojawiających się na ekranie słów, zabijamy atakujące nas ptaki, dinozaury i różne inne „przeszkadzajki”. Świetne jest to, że przy okazji tak prostej zabawy wyrabiamy sobie umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze.

Hubert przez 9 miesięcy w pojedynkę pracował nad tym tytułem starając się z niego zrobić jak najciekawszą grę. Okazuje się, że nindżo-kotek zyskał wielu fanów, którzy Huberta zasypali wręcz pomysłami na usprawnienia i dodatkowe elementy w grze. Tak zrodził się pomysł stworzenia Power Packa uwzględniającego najcześciej przewijające się prośby o dodatki i usprawnienia.

Jak wszyscy dobrze wiemy – czas to bardzo cenna rzecz, więc Hubert postanowił założyć kampanię w serwisie Wspieram.to i w ten sposób zebrać fundusze niezbędne do ukończenia tego dodaktu. Docelowa kwota to 2300zł, ale jak możecie przeczytać w opisie kampanii – do jego kieszeni bezpośrednio trafi 1500zł, które pozwoli na przeżycie w Krakowie ale bez fajerwerków.

Gorąco zachęcamy do dołożenia się każdą możliwą kwotą, bo nawet jeśli niespecjalnie przemawia do Was akurat ta produkcja, warto wspierać niezależnych developerów!

Do końca trwania zbiórki znajdziecie na Playing Daily widget w prawej kolumnie, który ułatwi dorzucenie kilku groszy, a jak tylko będą pojawiały się nowe informacje na temat projektu – bez dwóch zdań damy Wam znać!