Asset 3

Koshmaar przypomina – na wspieram.to zbieramy na dodatek do Ninja Cat and Zombie Dinosaurs

Andrzej Kała / 25.11.2013
komentarze: 0

W połowie miesiąca informowaliśmy Was, że Hubert „Koshmaar” Rutkowski rozpoczął w serwisie wspieram.to zbiórkę funduszy potrzebnych na stworzenie pierwszego dodatku, a w zasadzie Power Packa do Ninja Cat and Zombie Dinosaurs. Zbierana kwota potrzebna na spokojne ukończenie prac nad tym dlc to zaledwie 2300zł.

Zbiórka idzie jednak nieco opornie, bo do tej pory udało się zgromadzić zaledwie 586zł co stanowi 25% wymaganej kwoty. Pozostało jednak jeszcze trochę czasu, a dokładnie 11 dni w czasie których można bez problemu uzbierać tę kwotę.

Hubert przygotował nowy materiał wideo, w którym przytacza nieco więcej argumentów „za”, a osobom które nie miały styczności z jego produkcją wyjaśnia czym jest Ninja Cat and Zombie Dinosaurs.

Sam projekt jest o tyle wart uwagi, że oprócz tego że to kawał fajnej, odstresowującej produkcji, to jednocześnie jest to świetna gra rozwijająca umiejętności pisania na klawiaturze. Tak więc jeszcze raz – gorąco zachęcamy do wsparcia projektu!

Wesprzeć Huberta możecie na stronie projektu w serwisie Wspieram.to bądź za pomocą widgeta widocznego po prawej stronie.