Asset 3

Destiny – poznaliśmy oficjalną datę premiery

Andrzej Kała / 7.12.2013
komentarze: 0

Na dobry początek dnia mamy dla Was oficjalną datę premiery Destiny, nowej produkcji studia Bungie które wcześniej uraczyło nas świetną serią gier Halo. Wiemy także kiedy rozpoczną się oficjalne beta testy tej produkcji. Niestety w całej tej radosnej informacji jest malutki minusik.

Na początek informacja o beta testach Destiny. Otóż miały się one rozpocząć na początku przyszłego roku, ale najwyraźniej studio jeszcze intensywnie pracuje nad tym tytułem i start beta testów przesunięto na początek lata 2014r. Jest to pewien minusik, o którym wspomniałem we wstępie ale nie ma co „dramatyzować”, w końcu nie od dziś wiadomo że lepiej poczekać nieco dłużej i mieć wysokiej jakości produkt niż popędzać developerów i później narzekać. Patrząc na ostatnie wydarzenia wokół Battlefield 4 myślę, że EA powinno przestać tak mocno cisnąć DICE.

No ale teraz pora na najważniejszą wiadomość czyli oficjalną datę premiery Destiny. A więc na podbój galaktyki i eksplorację kolejnych planet wybierzemy się już 09.09.2014r.

To co, kto już zaciera rączki? 😉