Asset 3

Quantum Break – nieco szczegółów

Andrzej Kała / 8.12.2013
komentarze: 0

Do tej pory informacje na temat Quantum Break były nieco skąpe, ale studio Remedy zaprezentowało podczas wczorajszej gali Spike VGX Awards nie tylko pierwszy gameplay ale także zdradzili również nieco na temat samej rozgrywki. Oczywiście jak wiecie, oprócz gry Quantum Break będzie także serialem, ale na temat tego elementu póki co nie wiadomo nic.

W grze będziemy kierować dwójką bohaterów, którymi są – Jack Joyce oraz Beth Wilder. Oboje ze względu na wypadek podczas eksperymentu będą posiadały możliwości manipulacji czasem. Odpowiednie używanie tych umiejętności będzie kluczowe w trakcie gry.

Dodatkowo wiemy również, że Quantum Break będzie grą akcji, więc czeka nas sporo widowiskowych akcji pełnych eksplozji i strzelania. Naszym głównym wrogiem będzie korporacja Monarch.

W trakcie rozgrywki będą pojawiały się momenty krzyżowania się wątków, kiedy to wcielimy się w postać głównego antagonisty – Paula Serene. Te wydarzenia będą kluczowe dla tego co zobaczymy we wspomnianym wcześniej serialu.

Na deser jeszcze zaprezentowany gameplay Quantum Break na Xbox One.