Asset 3

Grudzień z Artifex Mundi – cz. 1 z konkursem!

Andrzej Kała / 9.12.2013
komentarze: 0

Czas na pierwszy „odcinek” serii Grudzień z Artifex Mundi, w ramach którego będę chciał Wam bliżej przedstawić gry produkowane przez studio Artifex Mundi. Jak już wspominałem – nawet jeśli nie jesteście fanami gatunku HOPA, gorąco zachęcam do lektury bo prezentowane tytuły mogą Was przekonać do sięgnięcia także po inne tytuły z tego gatunku.

Na początek mam dla Was recenzje dwóch tytułów – o jednym z nich pisałem już w wakacje, ale warto o nim przypomnieć bo to świetna produkcja natomiast drugi to jeszcze świeżynka, którą dopiero co skończyłem.

9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek

9 poszlak: Tajemnica Serpent Creek

To pierwszy tytuł studia Artifex Mundi z jakim miałem styczność. Ponadczasowa, ręcznie rysowana, fenomenalna grafika momentalnie mnie zauroczyła. Wtedy też przekonałem się, że ta baśniowa oprawa jest znakiem rozpoznawczym polskiego studia. Pozostałe elementy również dorównują poziomem – od oprawy dźwiękowej, po ciekawą fabułę i wciągającą rozgrywkę.

W Trybach Tajemnic: Panna Glass i Doktor Ink

W Trybach Tajemnic - Panna Glass i Doktor Ink

Po ukończeniu 9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek zastanawiałem się czy jest to jednorazowy popis tak wysokiego poziomu, czy studio dostarcza tak dobrą grę za każdym razem. Ta produkcja utwierdziła mnie w przekonaniu, że każda kolejna gra jest coraz lepsza. Ponownie mamy do czynienia z zachwycającą oprawą audiowizualną, a przeskok do klimatów steampunkowych wyszedł wzorowo. Już zacieram rączki i nie mogę się doczekać jak dam się porwać ponownie do świata kreowanego przez Artifex Mundi.

Konkurs!

Tak jak obiecałem – każdy taki wpis będzie kończył się konkursidłem dla Was, abyście również mogli spróbować magii gier Artifex Mundi.

Aby zgarnąć jeden z trzech egzemplarzy W Trybach Tajemnic: Panna Glass i Doktor Ink w wersji PC wystarczy wykonać dwa proste kroki!

  • Zapisać się na nasz newsletter (w prawej kolumnie prosty formularzyk)
  • Wysłać z podanego adresu email odpowiedź na pytanie: w którym roku zostało założone studio Artifex Mundi

Prawda, że prosta sprawa? W zamian dostaniecie grę, która zapewni Wam sporo frajdy i będzie najlepszym możliwym wstępem do gier z gatunku HOPA.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: andrzej@playingdaily.pl 🙂 Termin: 14.12.2013r. do końca dnia 🙂 Gdy trafi się więcej chętnych niż będziemy mieć kodów – decyduje kolejność zgłoszeń.

Uprzedzając zgryźliwców – nie sprzedajemy Waszych maili, nie udostępniamy dalej itp. Co więcej – opłaca się zapisać do newslettera, bo ten konkurs to jedynie przedsmaczek tego co dla Was szykujemy 🙂