Asset 3

Rovio wjeżdża z nowymi ptakami! Już można pobierać!

Piotr Spisak vel screwdriver81 / 11.12.2013
komentarze: 0

Angry Birds to fenomen. Praktycznie nikomu nie trzeba tłumaczyć, że jest taka gra, a raczej gry i cały świat oszalał na punkcie wściekłych ptaków. Bad Piggies już nie każdy zna. A tu znowu ptaki kontratakują!

Gry od Rovio Mobile to jednak doskonały zabijacz czasu. Można pobrać na praktycznie każde urządzenie dostępne na ryku. I na komputerach też można „popykać”. I na „fejsie” też są ptaszyska obecne. Konsole również nie zostały pominięte. Jednym słowem Angry Birds jest wszędzie. Aaaa, w sklepach też są,i gry, i pluszaki, i inne zabawki.

Jakiś czas temu już pisaliśmy o planach nowej gry z ptasiorami w roli głównej i w przeciwieństwie do innych deweloperów, autorzy wściekłych ptaków okazali się terminowi. Tuż przed okresem świątecznym Rovio Mobile udostępnia nową grę z ptaszyskami w roli głównej!

Tym razem nie rozbijamy struktur lecz zgodnie z zapowiedziami, rozbijamy się po torach wyścigowych. Całemu zjawisku towarzyszy bardzo ładna, cukierkowa grafika, trzymająca się kanonów Angry Birds.

Do dyspozycji otrzymujemy znane postacie z serii, wózki, które można upgrade’ować oraz powerupy. Czyli wszystko czego dusza potrzebuje żeby spędzić kilka miłych chwil z telefonem w ręku.

Gra jest już dostępna! Możecie śmiało zerknąć do swojego sklepu z aplikacjami, produkcja została wypuszczona zarówno na popularnego androida,na ios jak i również na telefony z windows phone.

Patrząc na materiał wideo od razu skojarzyło mi sie z Mario Kart, czyli zapowiada się naprawdę przyjemna rozgrywka:)

Odnośniki do Waszych wersji możecie znaleźć TUTAJ czyli na oficjalnej stronie Angry Brids Go.