Asset 3

Oferta PlayStation Plus na styczeń

Andrzej Kała / 13.12.2013
komentarze: 0

Sony opublikowało listę tytułów, które trafią do posiadaczy konsol tej firmy w ramach styczniowej oferty PlayStation Plus. Ponownie będą to gry zarówno na PlayStation 3 jak i PS Vita, ale nie zabraknie także małej niespodzianki dla posiadaczy PlayStation 4. Zobaczmy więc co tam dobrego się szykuje.

PlayStation 4

PlayStation 4 - PS4

Zacznijmy od najnowszej platformy na rynku, czyli konsoli nowej generacji.

Don’t Starve

W tym przypadku gracze otrzymają świetną grę niezależną – Don’t Starve. Owszem, nie jest to może wielki „blockbuster”, ale uwierzcie mi – to wciągająca gra niezależna, której warto poświęcić chwilę. Inna sprawa, że obecnie tytułów na PS4 jest jak na lekarstwo i ciężko oczekiwać że wydawcy chętnie poświęcą Assassin’s Creed 4: Black Flag czy Killzone: Shadow Fall.

Gra pojawi się w ramach PS Plus 08.01.2014r.

PlayStation 3

PS3

W przypadku tej platformy Sony nie zawodzi i serwuje nam duże produkcje z górnej półki. Znalazło się zarówno coś dla fanów strzelania i zbierania przedmiotów, jak i osób preferujących dobre slashery.

Borderlands 2

Tytuł, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Produkcja studia Gearbox Software zapewni Wam sporo zabawy na kilkanaście ładnych godzin, a jeśli dodatkowo Wasi znajomi również złapią bakcyla to możecie być pewni, że godziny będą szły już w dziesiątkach jeśli nie setkach.

DmC

Najnowsza gra z serii mocno odbiega od poprzednich odsłon, szczególnie jeśli chodzi o wizerunek głównego bohatera. Mimo to jednak jest ona bardziej przystępna dla osób nie będących hardkorowymi fanami marki, a osoby lubiące dobre i efektowne slashery nie powinny przejść obok tej produkcji obojętnie.

PS Vita

PS Vita

Na deser zostawiłem sobie kieszonkową konsolkę Sony, która podobnie jak PlayStation 3 również otrzyma dwie produkcje.

Soul Sacrifice

Brutalny, ale zarazem wciągający slasher w którym wcielimy się w postać niewolnika przypadkiem natrafiającego na zakazaną księgę. Dzieki niej możemy ponownie przeżyć epickie bitwy pomiędzy magami i potworami z przeszłości.

BlazBlue: Continuum Shift Extend

Dwuwymiarowa bijatyka w starym stylu, która wymaga małpiej zręczności ale także dobrze przemyślanej taktyki. Co więcej – wersja ta zawiera wszystkie postaci z dodatku w standardzie, a także dodatkowe historie z Calamity Trigger i Continuum Shift. Nie zabraknie również nowych trybów rozgrywki i zupełnie nowej postaci – Reliusa Clovera.

Podsumowanie

Zatem na koniec takie małe podsumowanie:

Ofertę PlayStation Plus opuszczają:

Do oferty PlayStation Plus dołączą