Asset 3

Tolkienowski weekend na Playing Daily #1

Piotr Szychowski / 28.12.2013
komentarze: 0

Święta już za nami, w tym czasie Hobbit zdążył podbić multipleksy na całym świecie i niepodzielnie panuje na szczycie wszelkich kinowych zestawień. Podbudowani faktem jego niezwykłej popularności, postanowiliśmy wybrać się na redakcyjną wędrówkę po Śródziemiu i przyjrzeć się najciekawszym tytułom osadzonym w tolkienowskim świecie.

Dziś przypomnimy Wam ciekawą próbę przeniesienia gatunku MOBA na konsole, a mówiąc dokładniej – recenzję gry Guardiands of Middle-Earth autorstwa Andrzeja:

Guardians of Middle Earth - Lugbol

Guardiands of Middle-Earth

„Kiedy badałem temat MOBA przyglądając się nieco bliżej DOTA 2 i League of Legends koncepcja przeniesienia tego gatunku na konsole wydawała mi się nie tyle niemożliwa, co po prostu karkołomna. Ilość przycisków używanych w grze wydawała mi się niemożliwa do upchnięcia na padzie pomiając już nawet kwestie ergonomii. Jak więc wywiązało się z tego zadania studio Monolith?” czytaj więcej —>

A w międzyczasie pochwalcie się – widzieliście już drugą część trylogii Hobbita? Jak wrażenia?