Asset 3

Tony Hawk´s Underground 2 – staroć niezapomniany przez moderów

Piotr Szychowski / 15.01.2014
komentarze: 0

Jedyne, co pozostało grom Tony Hawk’s to wspomnienia dawnej chwały, która została brutalnie odebrana przez serię skate. wraz z premierą pierwszej jej części. Wygląda jednak na to, że nie wszyscy zapomnieli o prekursorze wirtualnej deskorolki – grupa THUGPRO szykuje ogromnego moda do szóstej części cyklu.

Tony Hawk´s Underground 2 (który prywatnie jest moją ulubioną odsłoną serii) doczeka się rozszerzenia dostarczającego naprawdę sporo contentu. Wśród zmian znajdują się między innymi: poziomy z pierwszego Undergrounda, nowe grafiki dla deskorolek, naklejki i etykietki, podbicie rozdzielczości do 1080p, poprawienie trybu sieciowego oraz opracowanie kilkunastu schematów sterowania.

Co lepsze, to dopiero wierzchołek góry lodowej. W planach jest jeszcze wprowadzenie leveli z gier Tony Hawk’s Pro Skater 3 & 4 oraz American Wasteland. Niewykluczone, że pojawi się edytor map, więcej trybów klasycznych oraz fabularnych. Jednym zdaniem – cała masa dodatków. Poniżej zwiastun szykowanego rozszerzenia:

Póki co mod do Tony Hawk’s Underground 2 ma status bety, ale można pobrać go z tego miejsca. Warto pamiętać, że do działania wymagana jest zainstalowana podstawowa wersja gry.