Asset 3

Titanfall – beta testy i Xbox 360

Piotr Spisak vel screwdriver81 / 28.01.2014
komentarze: 0

Titanfall to gra, na którą czeka dość spora ilość graczy. Produkcja ma się ukazać na PC, Xbox One i Xbox 360 więc gracze z obozu Sony zostają niepocieszeni. Nagrania wideo z wersji alpha pokazują dynamiczną rozgrywkę i zapowiadają kupę radochy z kierowania swoim tytanem. Wczoraj natomiast pojawiły się pierwsze informacje na temat beta testów Titanfall.

Wstępnie mają się one rozpocząć 14 lutego na Xbox One i PC – platforma Xbox 360 została pominięta. Nie ma też jakichkolwiek inny materiałów, które by dotyczyły wersji na starą generację. Czyżby zatem gra na leciwego xklocka była tak słaba? Na to pytanie wciąż nie mamy żadnej odpowiedzi.

Titanfall

Na swoim twitterze Vince Zampella owieścił, że wersję na Xboxa 360 robi zupełnie inne studio – jest nim Bluepoint Games.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że studio to jest odpowiedzialne za kilka tytułów na zupełnie inną platformę: Playstation All -Stars Battle Royale, Metal Gear Solid HD Collection czy God Of War Collection to kilka tytułów, które mają w swoim dorobku. Ciężko stwierdzić więc czym będzie Titanfall dla X360 i na ile będzie się różnił od nextgenowego brata, a brak otwartej bety wcale nie brzmi specjalnie zachęcająco…