Asset 3

Poznaliśmy lutową ofertę Games with Gold

Andrzej Kała / 31.01.2014
komentarze: 0

Microsoft zdradził w końcu pierwszą grę, która pojawi się w ramach lutowej oferty Games with Gold. Tym razem mamy do czynienia z naszą rodzimą produkcją – Dead Island od studia Techland! Jeśli macie grupę przyjaciół, którzy chcieliby się wybrać w tropiki poubijać trochę zombie, to nie mogliście lepiej trafić. Drugi tytuł natomiast to pojedynki „zabawkowych” żołnierzy w Toy Soliders: Cold War.

Pamiętajcie – aby skorzystać z oferty Games with Gold konieczne jest posiadanie aktywnej subskrypcji Xbox Live GOLD.

Dead Island – 01.02 – 15.02.2014

Dead Island

Wakacyjny raj oszalał po ataku zombie. Jedyną szansą na przetrwanie jest ucieczka z wyspy. Dead Island to połączenie pierwszoosobowej gry akcji z elementami rozwoju postaci i dostosowywania szerokiego wachlarza broni, oraz kampanii, w której może grać do 4 graczy w trybie co-op.

Toy Soldiers: Cold War – 16.02 – 28.02.2014

toy_soldiers_1

Zimna wojna w krainie zabawek z lat 80. Toy Soldiers: Cold War to zaciekła strzelanina z perspektywy pierwszej osoby i jednocześnie wciągająca strategia akcji, zarówno dla samotnego komandosa, jak i dla całego oddziału znajomych. Walcz w trybie kampanii, trybie współzawodnictwa, różnych trybach współpracy lub spróbuj osiągnąć najlepsze wyniki w minigrach!