Asset 3

Filmik od twórców Franko 2 [+18]

Piotr Spisak vel screwdriver81 / 6.02.2014
komentarze: 0

Zostało jeszcze parę dni, aby dołożyć swoją cegiełkę do powstania sequela kultowej bijatyki, twórcy już uzbierali ponad połowę funduszy, więc powinno wszystko się udać. W trakcie oczekiwania zapewne nie raz jeszcze przyjdzie nam otrzymać jakiś bonusowy materiał związany z grą.

Praca nad Franko 2: Revenge is back to na pewno ciężka harówa i przerwy są wymagane jak najbardziej, chociażby ze względów BHP 😉 W przypadku chłopaków pracujących nad grą można śmiało powiedzieć, że nie opuszcza ich dobry humor, a tym bardziej nie słabnie ich zaangażowanie.

Efektem takich przerw jest krótki filmik – „Awantura pod Sklepem Ciastka Gównomiła”. To dość wymowny tytuł dla tej awangardowej produkcji stworzonej dla żartu, ale jest klimatycznie. Zobaczcie sami:

Pod samym klipem komentarze są różne. Niektórzy są niezbyt zadowoleni z tego co zobaczyli jednak trzeba mieć na uwadze, że ten filmik to zaledwie żarcik od twórców. Do pełnej gry jeszcze tej produkcji daleko i nie ma co oceniać finalnego gameplay’u. Czuć tu jednak mocno klimat starego Franko: Crazy Revange.

Dołożyliście już swojego złocisza do tej gry?