Asset 3

Batman: Arkham Origins Blackgate – Deluxe Edition pojawiło się na Xbox Live Arcade

Andrzej Kała / 11.02.2014
komentarze: 0

Batman: Arkham Origins Blackgate do tej pory było dostępne wyłącznie na mobilnych konsolach Nintendo 3DS oraz PS Vita. Wygląda jednak na to, że Warner Bros. Interactive szykuje specjalną wersję Deluxe Edition, która trafi na Xbox Live Arcade.

Batman: Arkham Origins - Deluxe Edition

Jak możemy przeczytać w opisie, Batman: Arkham Origins Blackgate – Deluxe Edition to nieco bardziej rozbudowana wersja znanego już dobrze tytułu.

Batman: Arkham Origins Blackgate – Deluxe Edition to rozbudowana wersja 2,5-wymiarowej gry, która zawiera nowe mapy, potyczki z przeciwnikami, poziomy trudności, stroje Batmana, a także atrakcyjniejszą oprawę graficzną. Gra jest siostrzanym tytułem Batman: Arkham Origins, umożliwiającym graczom kontynuowanie historii rozpoczętej w wersji na „duże” konsole i odkrycie dalszych wydarzeń z przeszłości Mrocznego Rycerza. Nowa, pełna akcji przygoda wymaga skradania się, umiejętności walki wręcz, a także sięgnięcia do bogatego arsenału gadżetów Batmana, doskonale odzwierciedlając znajomy klimat Arkham.

Jeśli więc odczuwacie pewien niedosyt po Batman: Arkham Origins, a nie posiadacie żadnej kieszonkowej konsolki, to zbliża się dobra okazja do powrotu do Arkham.