Asset 3

Zbliża się druga odsłona turnieju The Armory – Battle Arena

Andrzej Kała / 20.03.2014
komentarze: 0

Na początku miesiąca mieliśmy okazję przedstawić Wam The Armory, projekt którego pomysłodawcą i głównodowodzącym jest Daniel „ZEER” Kasprzykowski. Teraz powraca on do nas z ważnym komunikatem dla wszystkich fanów obijania sobie wirtualnych facjat! Zbliża się bowiem wielkimi krokami druga odsłona turnieju THE ARMORY – BATTLE ARENA!

Oddajmy głos ZEER’owi:

W najbliższych dniach, na ubitej ziemi klubu dla graczy LEVEL UP w Warszawie spotka się elita wojowników oraz pretendenci stojący w kolejce do chwały, jaką może dać im pokonanie konkurencji, w drugiej już odsłonie turnieju THE ARMORY – BATTLE ARENA.

The Armory – (tytułowy organizator) prężnie działająca firma koszulkowa dla graczy, znana z zamiłowania do gier fajterskich.

Organizowany turniej jest dużym przedsięwzięciem, gdyż oprócz części dla casuali odbędzie się część PRO, gdzie mają zjawić się czołowi gracze z Europy oraz Rosji, także szykuje się nie lada gratka dla fanów gatunku.

Trzymamy kciuki za frekwencję i życzymy by więcej tego typu inicjatyw odbywało się w naszym pięknym kraju.

Tych z Was, którzy korzystają z Facebooka zapraszamy na stronę wydarzenia i gorąco zachęcamy do odwiedzenia baru Level Up w dniach 28-29.03.2014r.

The Armory Battle Arena