Playing Daily

Severed – nowa produkcja twórców świetnego Guacamelee

Opublikowany:
Przez: Andrzej Kała

Ostatnia produkcja Drinkbox Studios, czyli Guacamalee delikatnie mówiąc pochłonęła mnie bez reszty. Oprócz jednak tworzenia jeszcze bardziej wypasionej wersji gry o luczadorach, studio zaprezentowało właśnie nowy projekt – Severed, w ktorym będziemy mieli okazję przerobić oponentów na szaszłyki.

Przede wszystkim jednak zapoznajcie się z oficjalnym zwiastunem, który wręcz ocieka kapitalnym klimatem i wykonaniem.

W grze wcielimy się w postać Severe, wojowniczki która jak możecie zobaczyć na zwiastunie, straciła jedną rękę. Cała sytuacja jest owiana tajemnicą i póki co zbyt wiele na temat warstwy fabularnej nie wiemy.

Severed

Sama rozgrywka to otwarty świat, który będziemy podziwiać z perspektywy oczu naszej pięknej wojowniczki, a w jego zakamarkach będą na nas oczywiście czekali różnego rodzaju przeciwnicy. Jak możemy zobaczyć na zwiastunie system walki mocno przypomina Fruit Ninja, ale obstawiam że to wyłącznie same podstawy, a pojedynki będą wymagały odpowiedniej finezji i taktyki.

Severed

Choć nie zapowiedziano na jakich platformach miałby ten tytuł zagościć, to można strzelać że nie obejdzie się bez ekranu dotykowego. Z drugiej strony dokładając wsparcie dla PS Move czy Kinecta można wypuścić ten tytuł praktycznie na każdą dostępną platformę.

Premiera zaplanowana jest dopiero na przyszły rok, więc jeszcze jest sporo czasu.

Źródło: http://allgamesbeta.com