Asset 3

Pojawił się pierwszy screen z nowego Call of Duty

Andrzej Kała / 23.04.2014
komentarze: 0

Studio Sledgehammer Games, pracujące nad najnowszą odsłoną serii Call of Duty, która ma się ukazać jeszcze w tym roku, zaprezentowało pierwszy screenshot z tej produkcji. Choć w zasadzie jedyne co jesteśmy w stanie zobaczyć to model twarzy jednej z postaci, to można powiedzieć, że w końcu Activision zaserwuje nam nowy silnik!

Jak wspomniał Michael Condrey ze studia Sledgehammer Games w trakcie swojej prezentacji podczas GDC 2014

Nie możemy mówić w ogóle na temat tegorocznej odsłony Call of Duty. Activision powiedziało, że nie możemy pokazać absolutnie nic z tegorocznej odsłony serii, a już pod żadnym pozorem nie możemy pokazywać postaci renderowanych przez silnik napędzający tę odsłonę.

Chwilę później jednak pojawił się poniższy obrazek z informacją, że jest to „prawdziwa postać z gry”.

Call of Duty 2014

Powyższy screen, a raczej zamieszczone na nim postaci są bardzo zbliżone jakościowo do tego, co Activision zaprezentowało w zeszłym roku jako Face Works.

Studio Sledgehammer Games pracuje nad najnowszą odsłoną serii od trzech lat, skupiając się na platformach PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jest to zarazem pierwsza odsłona serii w nowym, trzyletnim cyklu wydawniczym. Gry będą wydawać na zmianę Sledgehammer, Infinity Ward oraz Treyarch.