Asset 3

Games with Gold – co nas czeka w czerwcu?

Andrzej Kała / 13.05.2014
komentarze: 0

Major Nelson na swoim oficjalnym Twitterze zdradził właśnie jakie plany ma Microsoft w związku z przyszłym miesiącem i programem Games with Gold. Wygląda na to, że będzie to najmocniejsze zestawienie jakie pojawiło się do tej pory!

Xbox One

Według wcześniejszych plotek, Microsoft ma zapowiedzieć start programu na E3 2014, co by oznaczało że już w przyszłym miesiącu posiadacze tej konsoli otrzymają dwa tytuły. Niestety w przypadku drugiej pozycji trudno mówić o produkcji typowo „nextgenowej”, ale zawsze są to dwie darmowe gry!

Max: The Curse of Brotherhood

Max: The Curse of Brotherhood

Urocza platformówka, w której naszym zadaniem będzie uratowanie młodszego brata. Pomoże nam w tym umiejętne wykorzystywanie magicznego ołówka.

https://www.youtube.com/watch?v=qrV_QDlTtvY

Halo: Spartan Assault

Halo: Spartan Assault

Tytuł ten zaczynał swoje podboje od mobilnych urządzeń z systemem Windows 8, aż w końcu zawitał także na konsolę Xbox 360. Przeniesienie tego tytułu na Xbox One wydawało się wyłącznie kwestią czasu, choć jest to produkcja raczej dla fanów gier z gatunku „twin-stick shooter”.

Xbox 360

W przypadku „poprzedniej generacji” będziemy mieć do czynienia chyba z najlepszym zestawem jaki był do tej pory dostępny na tej platformie. Co więcej – tym razem będą to nie dwie, a trzy gry!

Dark Souls

Dark Souls

Tej produkcji chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Kultowa produkcja studia From Software, której żaden gracz nie powinien przepuścić.

Super Street Fighter IV Arcade Edition

Super Street Fighter 4 Arcade Edition

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów gatunku, zakładając oczywiście że jeszcze jakimś cudem nie posiadacie tego tytułu w swojej kolekcji. Do walki staje ogromna liczba 39 wojowników, z których każdy reprezentuje inny styl walki.

Charlie Murder

Charlie Murder

Mała gra z serii Xbox Live Arcade należąca do gatunku „chodzonych bijatyk” z elementami RPG. Nietuzinkowa oprawa graficzna i pokręcone postaci to cechy charakterystyczne tej produkcji. Bardzo ciepło na temat tego tytułu wypowiedziała się również „branża” wystawiając wysokie oceny w recenzjach.