Asset 3

O DICE+ i piwnych grach wywiad z Irkiem Huszczą i Filipem Głowaczem

Bartek Cieślak / 21.05.2014
komentarze: 0

Serdecznie zapraszamy na wywiad z Ireneuszem Huszczą i Filipem Głowaczem, w którym opowiedzą nam o swoich najnowszych – i tych bardziej odległych – grach, zbliżającej się kampanii na Kickstarterze oraz o tym, jak nalewać piwo za pomocą kostki DICE +. Tym bardziej zapraszamy, ponieważ sporo informacji trafiło do wiadomości publicznej po raz pierwszy!

– Możecie zdradzić jakieś szczegóły na temat kampanii DICE Brewing na Kickstarterze? Np. za jaką minimalną kwotę wsparcia dostaniemy grę albo czy planujecie jakieś fajne bonusy za osiągnięcie kolejnych progów powyżej minimalnego?

Możemy zdradzić, że będą trzy progi dla „Early Birds” każdy próg będzie miał w ograniczonej liczbie i innym kolorem ramki DICE+, który na rynku dostępny jest w wersji niebieskiej. W kampanii DICE+ będzie miał piwne kolory: żółty jak jasne piwo, ciemny jak dobry stout i zielony jak aromatyczny chmiel – te kolory będą zarezerwowane tylko dla Kickstartera.

Dla wspierających przygotowaliśmy cele, w których będziemy w stanie wdrożyć do gry kreator receptur i własnych etykiet, które następnie podczas warzenia piwa będzie naklejał na butelki z piwem. Recepturami i etykietami będzie można się dzielić, walczyć o te ciekawsze w organizowanych eventach. Grę planujemy też rozszerzyć o nową minigrę, która będzie powiązana z możliwością warzenia piw z „owocowymi dodatkami” – tak ostatnio popularnych.

To tyle na ten moment ze szczegółów – chcemy zostawić sobie kilka niespodzianek na start kampanii 🙂

Na resztę wywiadu zapraszamy na Gram na Planszy!

temp