Asset 3

Battlefield: Hardline – wyciekł pierwszy gameplay!

Piotr Spisak vel screwdriver81 / 28.05.2014
komentarze: 0

No to przeciek za przeciekiem. Jeszcze przed chwilą informowaliśmy o oficjalnej zapowiedzi Battlefield: Hardline. I rodziło się mnóstwo pytań. Tymczasem…uzyskujemy odpowiedzi na sporą ich część!

Na jesieni zeszłego roku zagrywałem się razem z kolegami w GTA V i PAYDAY 2. Marzyła mi się produkcja dokładnie w ten deseń jednak oparta na silniku z Battlefielda 4. No i najwyraźniej ktoś wysłuchał moich modlitw i dostaniemy dokładnie taką grę! Ostatnie przecieki w sprawie nowej produkcji pod szyldem Battlefield to nic w porównaniu z tym co zaraz zobaczycie. Siedem [!] minut filmu który całkiem dokładnie opisuje nową produkcję Visceral Games.

Napady na banki, akcje z zakładnikami, walki o góry pieniędzy, pościgi – zapowiada się smakowity multiplayer. Do tego mocniejsze niż dotychczas skupienie się na trybie dla jednego gracza – tak, wiem, że już nam to obiecywano, ale tym razem można mieć nadzieję na lepszy efekt. W końcu jeśli rzeczywiście da się prowadzić śledztwo i wypełniać misje nie tylko wyskakując z pokaźnym arsenałem, lecz także po ciuchu i z ukrycia to można mieć nadzieję. Gadżety typu kajdanki czy przenośne wyciągarki linowe też zapowiadają się arcy ciekawie.

Kurczę, naprawdę może być miodnie!

Nie wygląda to na rewolucję, ale poziom jest co najmniej odpowiedni. Odnoszę wrażenie, że oglądam mega-DLC do BF4. Być może w tej produkcji przynajmniej nie będzie tylu błędów;) Życzę temu tytułowi jak najlepiej bo niesie on nadzieję na powiew lekkie świeżości ale czy tak się stanie to dopiero czas pokaże.