Asset 3

Secret Service sfinansowany w niecałą dobę

Andrzej Kała / 16.07.2014
komentarze: 0

Ledwo zdążyłem ogarnąć, że Secret Service ogarnia zbiórkę funduszy na PolakPotrafi.pl, a już projekt został w pełni sfinansowany! Zbiórka oczywiście trwa nadal, ale wynik ten zasługuje na uznanie i przede wszystkim pokazuje jak bardzo brakowało tego pisma na rynku. Zobaczmy więc dokładnie o co biega.

Jak dowiedzieliśmy się pod koniec czerwca – Secret Service powraca! Wiadomość ta ucieszyła wszystkich, a na fanpage’u SS pojawiało się mnóstwo wpisów i różnych pytań odnośnie zawartości „nowej wersji” magazynu.

W dniu wczorajszym, ok. 3 w nocy rozpoczęła się zbiórka funduszy na start Secret Service poprzez serwis PolakPotrafi.pl. Zespół chciał zebrać kwotę 93.000zł, która miała ułatwić start pisma, aczkolwiek cały zespół zarzekał się, że pismo i bez finansowania wystartuje.

Jedną istotną rzecz chcemy przekazać już teraz, bo chcemy być z Wami szczerzy. Niezależnie od wyników tej kampanii Secret Service wróci, a my nie przewidujemy możliwości zakończenia działalności po kilku numerach. Mamy już swoje lata i nie po to wracamy, żeby Wam i sobie zawracać głowę. Robimy to z radością, ale na poważnie.

Więcej na temat tego projektu wspomniał również w oficjalnym materiale wideo Robert Łapiński, nowy wydawca Secret Service, a zarazem organizator imprezy Pixel Heaven.

Na obecną chwilę nie znamy jeszcze pełnego składu redakcji, ale kilka nazwisk jest już potwierdzonych:

  • Marcin „Borek” Borkowski
  • Aleksandra „Krupik” Cwalina
  • Robert „Łapusz” Łapiński
  • Piotr „Micz” Mańkowski
  • Jacek „User Jama” Marczewski
  • Waldemar „Pegaz” Nowak

W chwili pisania tego tekstu zebrano już ponad 100.000zł, a do końca kampanii został jeszcze ponad miesiąc! Możemy więc być spokojni, że magazyn będzie się ukazywał przez dłuższy czas, choć szkoda troszkę, że będzie to kwartalnik.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wesprzeć projektu, to gorąco Was do tego zachęcam – za 29zł możecie zostać właścicielami papierowej wersji pierwszego numeru ze specjalną, limitowaną okładką.