Asset 3

Killzone: Shadow Fall – dwie nowe, darmowe mapy

Andrzej Kała / 22.07.2014
komentarze: 0

Już jutro Killzone: Shadow Fall otrzyma dwie nowe, darmowe mapy do rozgrywek sieciowych! Jeśli więc już przejadły Wam się obecne lokacje, być może Terminal i Stormgracht przyniosą ze sobą powiew świeżości. Z tej okazji przygotowano również dwa zwiastuny prezentujące nowe mapy.

Stormgracht

Killzone: Shadow Fall

Stormgrach to toksyczny teren nowohelgańskiej przestrzeni industrialnej, będący labiryntem różnego rodzaju złomu, który wody wyrzuciły na brzeg na przestrzeni wielu lat. Wrota przeciwpowodziowe skrywają stworzony przez ludzi zbiornik wodny, za pomocą którego można zalać Stormgrach. Jeśli otworzymy te wrota, wszystko i wszyscy na drodze wody zostaną zmieceni.

Boczna strona mapy pełna jest różnych korytarzy, w których wygnani mieszkańcy Vekty stworzyli sobie przyczółek. W centralnej części natomiast znajdują się duże, otwarte przestrzenie, idealne dla snajperów.

Killzone: Shadow Fall

Terminal

Killzone: Shadow Fall

Terminal to lokacja położona po helganskiej stronie Ziemi Niczyjej, będąca częściowo budynkiem obronnym, a częściowo kompleksem więziennym, połączonym licznymi systemami linii kolejowych. Znajduje się na niej sporo broni, a liczna ilość pięter i różnego rodzaju platform, będzie wymagała dobrej orientacji w terenie.

Killzone: Shadow Fall