Asset 3

Sierpniowa oferta Games with Gold

Andrzej Kała / 28.07.2014
komentarze: 0

W tym miesiącu Microsoft wyprzedził Sony i jako pierwszy zaprezentował swoją ofertę darmowych gier na przyszły miesiąc. Games with Gold w sierpniu ponownie przynosi nam dwie produkcje na każdą z platform. Zobaczmy więc jakie dokładnie są to tytuły.

Xbox 360

Jako, że oficjalnie Xbox One nie jest jeszcze sprzedawany w naszym kraju, na polskim rynku Xbox Games dostępna jest wyłącznie oferta dla posiadaczy konsol Xbox 360. W miesiącu sierpniu będą to dwa tytuły.

Motocross Madness – 01.08 – 15.08

Pierwsza produkcja należy do kalibru tych „mniejszych”, bardziej arcade’owych gier. Coś dla fanów szaleństw motocyklowych w terenie, którzy niekoniecznie stawiają na symulację, ale bez dwóch zdań chcą się trochę wyszaleć.

Dishonored – 16.08 – 31.08

Tej produkcji chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wysokiej klasy produkcja Arkane Studios, która pozwoli nam wcielić się w rolę cichego zabójcy, pragnącego oczyścić swoje imię.

Xbox One

Jeśli należycie do grona osób, które zdecydowały się na zakup importowanej konsoli, to w tym miesiącu w ramach oferty Games with Gold również otrzymacie dwie produkcje. W przypadku tej platformy oba tytuły dostępne będą przez cały miesiąc.

Strike Suit Zero: Director’s Cut

Crimson Dragon