Asset 3

Wrześniowa oferta Games with Gold

Andrzej Kała / 28.08.2014
komentarze: 0

Microsoft opublikował listę tytułów, które pojawią się w przyszłym miesiącu w ramach oferty Games with Gold. Na tle tej listy opublikowana oferta PlayStation Plus na ten sam miesiąc wypada delikatnie mówiąc blado.

Xbox One

Wrzesień to miesiąc, w którym konsola Xbox One oficjalnie zadebiutuje w Polsce – dokładnie nastąpi to 05.09.2014r. Osoby już posiadające tę konsolę, bądź planujące jej zakup będą mogły pobrać za darmo w ramach programu Games with Gold grę Super Time Force.

Gra będzie dostępna przez cały miesiąc.

Xbox 360

W przypadku tej platformy tradycyjnie już będą udostępnione dwa tytuły, z których każdy będzie do pobrania przez dwa miesiące. Jeśli nie posiadacie jeszcze wykupionego abonamentu Gold, to w tym miesiącu warto się nad takim zakupem zastanowić.

Monaco: What’s Yours is Mine – 01-15.09

Choć miesiąc rozpoczyna się grą niezależną, to akurat na produkcję studia Pocketwatch Games warto zwrócić uwagę. Spędziłem z Monaco sporo czasu i muszę przyznać, że bawiłem się świetnie!

Halo: Reach – 16-30.09

Myślę, że jest to tytuł, którego żadnemu posiadaczowi konsoli Xbox 360 nie trzeba przedstawiać. Choć nie będzie nam dane wcielić się w legendarnego Master Chiefa, to nadal historia oddziału Noble wciąga i dostarcza mnóstwo frajdy.