Asset 3

Bayonetta 2 – nowy zwiastun, dodatkowe stroje, edycja specjalna i obszerna galeria

Andrzej Kała / 5.09.2014
komentarze: 0

Bayonetta 2 zapowiada się na świetny tytuł, którym bez wątpienia nie będą zawiedzeni fani poprzedniej serii. Z jednej strony trochę szkoda, że produkcja ta ukaże się wyłącznie na Nintendo WiiU, ale z drugiej strony dodatkowa zawartość idealnie komponuje się charakterem gry i głównej bohaterki. Wisienką na torcie jest First Print Edition, która prezentuje się świetnie.

Bayonetta 2

Zacznijmy od dodatkowych strojów, które będzie mogła przywdziać nasza bohaterka. Można swobodnie powiedzieć, że są one bardzo dobrze znane wszystkim fanom wielkiego N – Star Fox, Link, Princess Peach czy Samus z serii Metroid. Drobne smaczki, ale jakże świetnie wkomponowujące się w grę.

Bayonetta 2

Nie zabrakło również nowego, obszernego zwiastuna zawierającego także sporą porcję rozgrywki. Jest kolorowo, jest mnóstwo akcji, ale przede wszystkim – są przeciwnicy z najbardziej pokręconych fantazji autorów.

Bayonetta 2: First Print Edition

Bayonetta 2 First Print Edition

W Europie pojawi się specjalna edycja Bayonetty 2 nosząca nazwę First Print Edition. Będzie ona charakteryzowała się specjalnym opakowaniem w kształcie Księgi Aniołów, oprawionej w tłoczoną skórę, a wewnątrz oprócz Bayonetty i Bayonetty 2 znajdziemy również artbook.

Uff sporo się tego zebrało, więc jeszcze na koniec obszerna galeria screenshotów z gry.