Asset 3

Assassin’s Creed: Unity – Season Pass to nowa kampania i nowa gra!

Andrzej Kała / 22.09.2014
komentarze: 0

Ubisoft kusi w przypadku Assassin’s Creed: Unity ciekawie zapowiadającą się rozgrywką i warstwą fabularną, że o oprawie audiowizualnej nie wspomnę. To jednak nie wszystko, bowiem studio wie jak podejść fanów aby skusili się na zakup Season Passsa. Co powiecie na zupełnie nową grę i to osadzoną w Chinach?

To chyba najciekawsza do tej pory zawartość oferowana w ramach Season Passa. Otóż karnet ten umożliwi nam dostęp do dodatkowej kampanii – Dead Kings, kilkudziesięciu dodatkowych przedmiotów w grze, ale przede wszystkim Assassin’s Creed Chronicles – China.

Na rozgrzewkę zwiastun prezentujący oba dodatki. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=Pl5BI9LDChg

Assassin’s Creed: Unity – Dead Kings

Assassin's Creed Unity – Dead Kings

Dodatek Dead Kings zaoferuje graczom 8 godzin nowej zawartości rozgrywającej się na obrzeżach Paryża. Wewnątrz miasta również znajdzie się mnóstwo nowych misji i dodatkowego sprzętu.

Wraz z Arno wybierzemy się do miasta Saint Denis, a wydarzenia dodatkowej kampanii będą rozgrywały się po wydarzeniach znanych z kampanii z podstawowej wersji gry. Będziemy mieli okazję pozwiedzać rozbudowaną sieć katakumb i połączonych ze sobą jaskiń, skrywających sekrety zmarłych francuskich królów. Nie obejdzie się także bez nowych zagadek, a do rozświetlania ciemności przyda się lampa naftowa.

Assassin’s Creed Chronicles – China

Assassin's Creed Chronicles – China

W ramach nowej odsłony wcielimy się w postać Shao Jun, ostatniej przedstawicielki Chińskiego Bractwa Asasynów, powracającej do domu w celu zemsty. Szkolona przez samego Ezio Auditore zamierza osiągnąć swój cel – zemścić się na oprawcach i przywrócić świetność Bractwa Asasynów.

Jest to zupełnie nowa odsłona w uniwersum Assassin’s Creed, która pozostaje wierna korzeniom marki, a jednocześnie przenosi nas w niecodzienny świat 2,5D. Będziemy mieć okazję zwiedzić bliżej Wielki Mur Chiński, a także wykonywać typowe dla asasynów zadania jak zabójstwa z ukrycia.