Asset 3

Battlefield 4 – pierwsze informacje o dodatku Final Stand

Andrzej Kała / 16.10.2014
komentarze: 0

Pojawiły się pierwsze informacje na temat ostatniego dodatku do Battlefield 4 zatytułowanego Final Stand. Znajdziemy w nim sporo dobrodziejstwa w postaci zarówno nowych map, sprzętu, gadżetów jak i pojazdów. Nie zabraknie również kilku fututrystycznych akcentów.

Wspomniane mapy to Operation Whiteout zlokalizowana na dalekiej Syberii, Hammerhead będąca tajną bazą łodzi podwodnych, natomiast Hangar 21 i Giants of Karelia to gratka dla fanów serii, gdyż zawierają sporo „oczek” puszczanych w kierunku Battlefield 2142.

Z gadżetów ciekawie zapowiada się DS-3 Decoy, który potrafi emitować sygnały pokazujące się na mini mapach przeciwników jako nasi towarzysze. Dzięki temu zyskujemy element teoretycznej przewagi liczebnej. HT-95 Levkov natomiast potrafi szybko zmieniać kierunek poruszania się bokiem, całkowicie zmieniając oblicze walki przy użyciu pojazdów. Wisienką na torcie nowych technologii jest możliwość zabawy dronem XD-1 Accipiter.

Data premiery dodatku nie jest jeszcze znana. Tradycyjnie, najpierw zagrają w niego posiadacze wersji Premium. Jeśli chcecie przetestować go teraz, powinien być już na serwerach testowych.