Asset 3

Destiny – poznaliśmy zawartość i datę premiery pierwszego dodatku

Andrzej Kała / 29.10.2014
komentarze: 0

Pierwszy dodatek do Destiny jak zapewne pamiętacie zatytułowany jest The Dark Below, a jego premiera planowana była na końcówkę tego roku. Bungie dotrzymało słowa i dziś poznaliśmy oficjalną datę premiery tego DLC wraz ze szczegółami dotyczącymi jego zawartości.

Destiny

Dodatek przede wszystkim wprowadzi nową postać do świata gry – Eris, dzięki której nasz bohater otrzyma dostęp do trzech nowych misji fabularnych kończących się nową misją typu Strike – The Will of Crota. Posiadacze wersji PS3 i PS4 będą mogli zagrać w jeszcze jedną misję typu Strike – The Undying Mind, która pojawi się wyłącznie na tych platformach aż do jesieni przyszłego roku.

Wisienką na torcie jest nowy Raid – Crota’s End, w którym będzie mogło wziąć udział do 6 strażników.

Nie obejdzie się także bez nowego sprzętu, wśród którego znajdą się także przedmioty legendarne i egzotyczne. Otrzymamy również pięć dodatkowych slotów na Bounty, a maksymalny poziom światła zostanie podniesiony do 32.

W ramach The Dark Below otrzymamy również trzy mapy dla trybu Crucible – Pantheon, Skyshock oraz The Cauldron.

Premiera dodatku zaplanowana jest na 09.12.2014r. na wszystkich platformach. Oczywiście posiadacze Season Passów otrzymają ten dodatek za darmo, ale można go kupić również osobno w cenie $20.

Przyznaję, że jestem powyższą zawartością lekko rozczarowany. Mimo wszystko liczyłem na nową planetę, albo przynajmniej dwa razy więcej misji fabularnych, że o Strike’ach nie wspomnę.

Na poprawę humoru – tak wygląda Boss czekający na końcu nowego Strike’a – Omnigul.

Destiny