Asset 3

Planujesz powrót do GTA V na PS4, Xbox One lub PC? Rockstar obsypie Cię nową zawartością

Andrzej Kała / 29.10.2014
komentarze: 0

Od kiedy tylko pojawiły się informacje na temat Grand Theft Auto V zmierzającego na PS4, Xbox One i PC, gracze dopytywali się co w przypadku fanów, którzy zakupili już ten tytuł na konsole poprzedniej generacji. Studio Rockstar Games w końcu odpowiedziało i przygotowuje dla wiernych fanów mnóstwo dodatkowej zawartości.

Poniżej znajdziecie część z rzeczy, które przygotowywane są z myślą o graczach zmieniających platformy:

Nowe zadania i nagrody

Na całej mapie pojawią się nowe zadania, po wykonaniu których odblokujemy zupełnie nowe samochody jak np. Imponte Duke O’Death czy dobrze znany fanom serii „nielot” – Samolot Dodo.

Zagadkowe morderstwo

GTA V / Grand Theft Auto V

Jako Michael będziemy podążać śladami tajemniczych wskazówek aby rozwikłać zagadkę makabrycznego morderstwa. Jeśli nam się to uda, odblokujemy dwa filtry w stylu Noir, jeden dla rozgrywki w trybie kampanii, a drugi do używania w aplikacji Snapmatic.

Nowe bronie

GTA V / Grand Theft Auto V

Nasz arsenał powiększy się o dwie nowe bronie – pierwszą z nich jest Rail Gun, eksperymentalna broń wystrzeliwująca pociski z ogromną prędkością (zapewne dobrze znana większości graczy). Wraz z nią pojawią się zupełnie nowe wyzwania na strzelnicy. Druga z broni natomiast to siekiera, która całkiem konkretnie sprawdza się w walce na krótkim dystansie.

Wyzwania dla fotografów

GTA V / Grand Theft Auto V

Na terenach Los Santos i Blain County pojawiły się nowe gatunki zwierząt, a co za tym idzie – LS Tourist Board potrzebuje ochotnika, który wybierze się z aparatem i je udokumentuje. Nagrodą za odnalezienie i sfotografowanie wszystkich zwierząt jest specjalna łódź podwodna – Kraken.

Wyścigi samochodów fabrycznych

GTA V / Grand Theft Auto V

Nowa seria wyścigów, za wygrywanie których otrzymamy charakterystyczne, amerykańskie Muscle Cars ubrane w logotypy różnych firm.

Monkey Mosaics

W mieście grasuje tajemniczy graficiarz. Zrób zdjęcia wszystkich jego prac w mieście aby uzyskać dostęp do nowych, małpich fatałaszków i specjalnego samochodu Go Go Monkey Blista. O ile ciuszki dostępne są dla wszystkich graczy, to samochód wyłącznie dla powracających fanów.

Nowe pojazdy

GTA V / Grand Theft Auto V

W grze pojawi się sporo nowych pojazdów jak np. Monster Truck Cheval Marshall, czy Sterowiec firmy Xero Gas.

Dodatkowy cash!

Jeśli powyższe dodatki nie przemawiają do Was, to może przemówi twarda waluta? Rockstar Games zamierza wpłacić Wam na konto milion GTA dolców (po 500.000 w trybie kampanii i GTA Online).