Asset 3

Replay #4

Piotr Szychowski / 2.11.2014
komentarze: 0

Cóż to był za tydzień. W całej branży dzieje się sporo, a i na Playing Daily nie szczędziliśmy miejsca na nowe informacje z growego świata. Niby nie ma się czemu dziwić – listopad w natarciu, z ogromną ilością premier. Ale to dobrze. Zobaczcie więc, co trafiło do najnowszego Replay.

Już na samym początku tygodnia dostarczyliśmy wam dwa (naszym zdaniem ciekawe) duże teksty. Za pierwszy odpowiada Andrzej, ja jestem autorem drugiego i jeśli jeszcze nie mieliście okazji rzucić okiem… cóż, leniwa niedziela jest chyba dobrym czasem, żeby nadrobić zaległości.

Gamdias Hephaestus – recenzja headsetu 7.1

Gamdias Hephaestus

Nie tylko szalona nazwa i zjawiskowy wygląd – opisujemy, co tak naprawdę kryje się pod słuchawkami od firmy Gamdias i czy gracze powinni zainteresować się sprzętem trochę bardziej.

Ballada o synu Italii

RYSE: Son of Rome

Ryse: Son of Rome w wersji na komputery osobiste i nasze wrażenia z ogrywania tego „ekskluzywnego” tytułu Microsoftu.

Inne, ale równie ważne:

„Oj, żebyś ty Wąski władał taką polszczyzną.”

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Pół godziny zabawy z trzecią częścią Wiedźmina, a to wszystko w naszym rodzimym języku. I jeszcze ta muzyka w czasie walk i pojedynków. Po prostu bajka.

Jeszcze Star Wars nie zginęło…

GOG.com

GOG.com „dostarcza”.
Disney Interactive/Lucasfilm udostępnia swe portfolio dla miłośników klasycznych produkcji, szczególnie wielbicieli marki Gwiezdnych Wojen. Jest w czym wybierać!

Polacy nie gęsi i swoje hity mają

Lords of the Fallen

Premiera Lords of the Fallen to niewątpliwie mocny akcent tego tygodnia. Andrzej już ogrywa, aby jak najszybciej podzielić się swoimi wrażeniami.

Jeszcze więcej GTA

GTA V / Grand Theft Auto V

Jakby już nie wystarczał fakt, że GTA V to… no właśnie – GTA V. Rockstar nie bawi się w półśrodki i daje milion powodów, żeby kupić ich grę „po raz drugi”.

To mały krok dla developerów, ale wielki dla ludzkości

Dying Light

Techland łamie schematy i porzuca swoje prace nad wersją Dying Light przeznaczoną na starą generację. Będzie next-gen pełną gębą?

We’ve got a new champion!

kinguin_kwr_banner_600x800-1412588022

Polak potrafi i to w pięknym stylu. Rekord Guinessa w najdłuższym graniu w grę wideo? Proszę bardzo. A na dokładkę zbiórka na cele charytatywne.

Wojna nigdy się nie zmienia?

This War of Mine

Kolejna rewelacyjna polska gra się szykuje. Jest rewelacyjny zwiastun i rewelacyjna, REWELACYJNA muzyka w komplecie. Koniecznie obejrzyjcie i posłuchajcie!

Ubisoft psuje zabawę

Assassin's Creed: Unity

Choć sam zabieg zastosowany w fabule Assassin’s Creed: Unity wydaje się być genialny to forma jego prezentacji już niekoniecznie. A jeśli Ubisoft wszystkie asy w rękawie zagra jeszcze przed premierą to co ciekawego dostaniemy w finalnym produkcie?

DriveClub i kraksa za kraksą

DriveClub – Mercedes-AMG GT

Oj, nie ma szczęścia Sony ostatnio i nie ma szczęścia Evolution Studios. A gracze pytają: jak długo DriveClub będzie jeszcze na pit-stopie?

Testujemy Evolve’a

Evolve

Zastanawiacie się „jak się w to gra”? Mamy dla was zapis wideo z naszych alpha testów produkcji studia Turtle Rock.

I to byłoby na tyle! Standardowo – zapomnieliśmy o czymś? Dajcie znać w komentarzach pod wpisem lub na Facebooku.

Na koniec coś refleksyjno – przemyśleniowego, coby do trwającego weekendu pasowało:

replay-41