Asset 3

Na PlayStation 4 trafią cztery świetne gry niezależne!

Andrzej Kała / 12.11.2014
komentarze: 0

Choć wszyscy wyczekujemy w przypadku PlayStation 4 i Xbox One głównie wysokobudżetowych produkcji, to jednak od czasu do czasu warto rzucić okiem na gry niezależne, które często potrafią być o wiele lepsze od gier AAA. Platforma Sony otrzyma niedługo cztery kolejne gry niezależne, obok których nie sposób przejść obojętnie.

The Banner Saga

The Banner Saga

Na temat tego tytułu mógłbym się rozpisywać godzinami, ale po prostu zapraszam do zapoznania się z recenzją wersji PC. To kawał świetnej gry taktycznej z elementami RPG, która potrafi wciągnąć na wiele godzin.

Więcej na temat The Banner Saga możecie znaleźć tutaj.

Armikrog

Armikrog

Duchowy spadkobierca kultowej gry Neverhood szukał finansowania poprzez serwis Kickstarter, a sama zbiórka zakończyła się sukcesem. Początkowo mówiono wyłącznie o wersji na komputery, ale najwyraźniej Sony trochę pomogło losowi i teraz produkcja ta trafi również na PlayStation 4.

Kyn

Kyn

Dwóch gości z Holandii zebrało się i w ciągu zaledwie dwóch lat przygotowali taktycznego RPGa. To ciekawe połączenie świata magii i klimatów nordyckich podobno ma oferować wiele godzin niezapomnianych przygód. Wygląda całkiem przyjemnie!

Toren

Toren

Tworzona przez niezależne brazylijskie studio Swordtales, produkcja ta reprezentuje klimat dark fantasy, w którym wcielimy się w postać samotnego dziecka wspinającego się na szczyt wieży Toren. Po drodze napotkamy oczywiście śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników i ciekawe łamigłówki.