Asset 3

Replay #6 & #7

Piotr Szychowski / 23.11.2014
komentarze: 0

Ubiegłotygodniowy brak Replaya musicie nam wybaczyć, ale czasem praca i obowiązki nie wybierają. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło i dzisiejszej niedzieli wracamy ze zdwojoną siłą. Wyspani? Ja już po trzeciej kawie – zapraszam na podsumowanie tygodnia.

Na początek danie (dania) główne, czyli teksty, których coraz więcej pojawia się na Playing Daily. Mam nadzieję, że cieszą was równie mocno, co nas, kiedy je przygotowujemy. Stąd też takie pytanie: jakie tematy zobaczylibyście chętnie w publicystyce?

Piekło wojny zwykłych ludzi

This War of Mine

Konrad wziął na celownik jedną z najważniejszych polskich (jeśli nie światowych) premier tego roku i dostarczył recenzję This War of Mine, o którym jeszcze później w dzisiejszym wydaniu Replay. Czy gra słusznie święci triumfy wśród branży elektronicznej rozrywki? Lektura obowiązkowa.

Kryminał w klimacie noir

Face Noir

Andrzej skupił się na mniej rozpoznawalnym tytule – grze przygodowej Face Noir wydanej na komputery osobiste. Jak zakończyło się jego śledztwo?

Kosmiczni marines kontra genokrady

space-hulk-ascension-edition-screen-22

Mnie w udziale przypadła odświeżona wersja zeszłorocznego Space Hulka, który jest próbą przełożenia zasłużonej gry planszowej na realia gier wideo. Czy próbą udaną? I przede wszystkim: jak sprawdza się w boju Ascension Edition?

W pozostałych rolach:

MOBA od Zamieci po Nowym Roku

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm, które będzie odpowiedzią Blizzarda na wciąż rosnące zainteresowanie takimi tytułami jak League of Legends, czy DOTA 2 wejdzie w fazę bety już w styczniu 2015 roku. Co zrobić, aby załapać się na testy?

Kolejny plebiscyt najlepszych gier

The-Game-Awards

The Game Awards ma zostać prawdziwym konkurentem dla VGX – bodaj najbardziej rozpoznawalnego plebiscytu poświęconego grom wideo, ale też nieustannie tracącego w oczach branży. Czy nowy konkurs przejmie palmę pierwszeństwa?

Rico Rodriguez na okładce GameInformera

Just Cause 3 – Game Informer

Miejsce na okładce amerykańskiego miesięcznika to nie byle co. Skoro trafia tam Just Cause 3 to nie ma innej możliwości – tytuł został oficjalnie potwierdzony.

Kolorowa jesień z GOG.com

GOG.com Fall Sale 2014

Tylko do wtorku potrwa jesienna wyprzedaż na GOG.com, a więc warto zwrócić swoje oczy ku tej platformie cyfrowej dystrybucji. A nuż znajdziecie coś dla siebie na te jesienne wieczory?

Indyki w sosie z PlayStation 4

PlayStation 4 / PS4

Dla takich gier warto posiąść najnowszą maszynkę od Sony. Nawet, jeśli nie są to tytuły AAA to z pewnością miodność owych produkcji jest bezdyskusyjna.

Coś, na co czekali wszyscy wielbiciele GTA Online

GTA Online

Planowane od początku istnienia modułu sieciowego (a nawet wcześniej) napady ostatecznie zostaną udostępnione graczom. Jest na co czekać, bo to chyba najciekawszy element Grand Theft Auto V.

Gra o Tron od Telltale Games

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Aktualni przodownicy w dziedzinie interaktywnych gier przygodowych w końcu podają swoje plany związane z „ugrowieniem” prozy George R.R. Martina. Fani książek i serialu mogą już zacierać ręce.

Nie pokonasz piratów? Dołącz do nich!

This War of Mine

O tym, że znajdzie się mocny na komputerowych piratów przekonuje 11-bit Studios. Twrócy This War of Mine w pięknym stylu deklasują wszystkie DRMy i inne zabezpieczenia pokazując, że jak nie siłą, to sposobem.

Dwa zaległe odcinki Gramofonu

Podcast / Radio / Gramofon

Kolejne odcinki podcastu kierowanego do graczy od duetu Radio BEMOWO FM & Playing Daily.

Otwieramy dla was Far Cry 4

Far Cry 4

Specjalnie przygotowany unboxing edycji kolekcjonerskiej strzelanki od Ubisoftu. Co w środku?

Każdy ma Destiny – mam i ja

Destiny

Jeżeli jeszcze nie mieliście styczności z Destiny, polecamy pobrać darmową wersję próbną. Demo dostępne aż na czterech platformach z możliwością przeniesienia postępów do pełnej wersji.

Czy Bloodborne będzie wyborne?

Bloodborne

Sporo świeżych informacji dotyczących RPGa od From Software. To nie może się nie udać!

I JESZCZE COŚ NA CZASIE, TAK NA ZAKOŃCZENIE:

replay-435